• Hakkımızda

  Özel Oto Servis
  teryaki oto servis

  TERYAKİ AUTO SERVİS

  Teryaki Auto; ailesi olarak tecrübemiz ve deneyimli servis çalışanlarımızla 15 yılı aşkın bir süredir sektörde hizmet vermekteyiz.

  Uluslararası Standartlarda Kaliteli işçilik uygun fiyat motorlu araç özel servisi olarak en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak otomobilinizin bakım ve onarımlarını gerçekleştirmeye ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyoruz.

  Kurucu; Levent TERYAKİ uluslar arası standartlarda işinde uzman personelle çalışarak.Mesleki birikimlerini Teryaki Auto ailesi bünyesinde güçlü ve istikrarlı olarak sürdürmektedir.

  Misyonumuz

  Misyonumuz; tecrübelerimizle, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmamızla koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Şirketinden ve yaptığı işlerden memnun çalışanlara sahip olmaktır. Bulunduğumuz çevreye ve topluma değer katmaktır. Müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

  Vizyonumuz

  Vizyonumuz; sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çalışanları ve kurumsal yapısıyla çevresine güven veren bir şirketi olmaktır. Müşterilerimize, otomobillerini en güvenilir ve kaliteli servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmektir. Kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmaktır. Mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.

  İletişim

 • teryaki oto servis teryaki oto servis teryaki oto servis teryaki oto servis teryaki oto servis teryaki oto servis

İletişim

Markalar

Oto Servis Ağı