• Servis

  Özel Oto Servis
  teryaki oto servis

  TERYAKİ AUTO SERVİS

  Servis; 7/24 Acil Servis

  Teryaki Auto Yol Yardım Oto servisimiz; 7 gün 24 saat servis ayrıcalıklarıyla yanınızda destek olmaya devam ediyor.

  Her türlü arıza ve hasar durumunda 0-212-872 02 03 Acil Servis Hattı'nı arayarak Yol Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

  Araç ve Can güvenliğiniz için kaliteli işçilik, orjinal yedek parça, deneyimli personelimiz ile siz seçkin müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

  Periyodik Bakım Servisi

  Tüm Marka-Modellerin Bakımları İçin

  Hava Filtresi + Polen Filtresi + Yağ Filtresi + Motor Yağı (Castrol Magnatec) + Bilgisayarlı Arıza Tespiti + Check-Up + İşçilik. Farklı ihtiyaçlarınız varsa müşteri hizmetlerimizden "Tel :0-212-872 02 03" bilgi alarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Hasarlı Araçlar

  Tüm Marka-Model Hasar Tespit Onarım

  Motorlu taşıt araçlarında trafik kazaları sonucunda oluşan orta ölçekli KAPORTA - BOYA - MEKANİK - ELEKTRİK - ELEKTRONİK - KLİMA - ARIZA TESPİT - hasarları Teryaki Auto Servis Merkezlerinde geniş donanımlı ekipman yeterliliği ve teknik kadrosu garantili olarak giderilir. Teryaki Auto’nun 2 (iki) yıllık ulusal garantisi altındadır. Garanti tanımı hatalı işlemin tekrarını kapsar.

  Her Marka Araca Hizmet "Tüm Marka" Otomobile, Modeli ve yaşı ne olusa olsun tam hizmet. Süpriz Yok ; Yapılacak tüm işlemler hakkında önceden bilgilendirilirsiniz. Onayınız olmadan hiç bir işlem yapılmaz sonucunda süpriz ödemeler ile karşılaşmazsınız. Teryaki Auto güvencesi ile tanışın farkı yaşayın...

  İletişim

 • teryaki oto servis teryaki oto servis teryaki oto servis teryaki oto servis teryaki oto servis teryaki oto servis

İletişim

Markalar

Oto Servis Ağı